Ballist Morina

Tifozi që dyshohet se ka ngritur dronin në stadiumin e Beogradit dhe që njihet me nofkën Ballist Morina i është përgjigjur me mënyrën e tij ofertës 1 milion eurosh për mafian për kapjen e tij. Në faqen e tij në Facebook ai ka postuar foton e një snajperi me mbishkrimin në anglisht dhe në serbisht: “Po ju pres …!”

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply