Donald Lu

Pak ditë para zgjedhjeve lokale, vazhdon apeli i ndërkombëtarëve për qytetarët, që të jenë të kujdesshëm në zgjedhjen e tyre. Thirrja për të mos shitur votën dhe për të mos votuar kandidatët e inkriminuar ka ardhur edhe nga ambasadori i SHBA-ve në Shqipri, Donald Lu.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply