Idhujt e të famshmëve

Të mbash një person të famshëm në fanellë është gjest i mirë për të bëmat e atij personi, qoftë i gjallë apo i vdekur.

Përveç fansave që mbajnë fanellat me fotografitë e idhujve të tyre të shtypura në to, janë edhe të famshmit ata, që shpesh i shohim me ndonjë fanellë në të cilën kanë të printuar ndonjë figurë të famshme.

Në mesin e fanellave më të preferuara ndër të famshmit janë ato me figurat e Aaliyah, Biggie, Tupac apo Bob Marley.

Madje Rihanna pati shfaqur dashurinë për të preferuarin e saj në fanellë, Bob Marley, edhe përmes Twitterit, duke thënë mes tjerash: “Bob na mungon dhe të duam”. /NGJYRA.COM/

1beyonce

1. Beyonce me fanellën e Aaliyah 

Teen Choice Awards 2013 - Arrivals

2. Big Sean me fanellën e The Notorious B.I.G 

3usher

3. Kur Aaliyah vdiq më 2001, shumë figura të famshme shfaqën dashurinë ndaj saj. Në mesin e tyre edhe Usher 

4drake

4. Reperi Drake ka të printuar në fanellën e tij të birin e Will Smith, Jaden, pamje kjo që e kishin kapur kamerat gjatë një performance të reperit

5justin

5. Justin Bieber e do Tiffani Amber Theissenin 

6tiffany

6. Por, edhe Tiffani Amber Theiseen e do Justin Bieberin 

7tamia

7. Këngëtarja Tamia kujton reperin e ndjerë Notorious B.I.G

8miley

8. Miley Cyrus shfaq dashurinë për reperin gjithashtu të ndjerë, Tupac Shakur

9rihanna

9. Rihanna tregon se ka njëfarë afeksioni ndaj modeles Kate Moss 

10willow

10. E bija e Will Smith, Willow, mban nën xhaketën e saj fotografinë e Tupac Shakur, ish të dashurin e nënës së saj 

11ashley (1)

11. Ashley Simpson kujton legjendarin Bob Marley 

12missy

12. Edhe Missy Elliot sikurse Ashley, me fanellë të Bob Marleyt me mbishkrimin “një dashuri”

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply