UEFA

Komisioni disiplinor i UEFA-së ka shpërblyer me fitore (3:0) Serbinë për dhunën në ndeshjen e ndërprerë ndaj Shqipërisë, në Beograd, por megjithatë ia mori ato tri pikë dhe e dënoi me 2 ndeshje lojë pa praninë e tifozëve. Shqipëria ndërkaq, u dënua me 100 mijë euro gjobë.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply