Aleksandar Jabllanoviq

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka konfirmuar se ministri për Komunitete dhe Kthim, Aleksandar Jabllanoviq, nuk është më pjesë e kabinetit qeverisës.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply