BE

Zëdhënësja e BE-së, Maja Kocijançiq, ka insistuar se qëllimi i marrëveshjes së arritur në takimin e kryeministrave Isa Mustafa dhe Aleksandar Vuçiq, është integrimi i gjykatave të veriut të Kosovës në një sistem unik të Kosovës, shkruan KD.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply