Djegia e flamurit

Huliganët serbë kanë provokuar sërish shqiptarët me thirrje raciste gjatë ndeshjes Partizan – Crvena Zvezda, të shtunën në Beograd. Në minutat e fundit të takimit, tifozët kanë djegur dhe flamurin shqiptar.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply