Gabriele Meucci

Shefi i EULEX-it, Gabriele Meucci, sipas Nismës për Kosovën, e ka akuzuar të enjten “Kohën Ditore” se e ka mision shkatërrimin dhe dëbimin e EULEX-it nga Kosova, raporton Koha.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply