Gjetan Keta

Boksieri Gjetan Keta ka fituar titullin euroaziatik përballë rusit, Marat Khuzeev në peshën 71 kg. Boksieri Keta, këtë herë ndeshet për ngjyrat e flamurit kuq e zi, dhe automatikisht titulli i kalon Shqipërisë. Keta fitoi përballjen në raundin e 3-të me nokaut teknik.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply