Isa Mustafa

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ia ka kthyer shpinën bllokut opozitar VLAN dhe ka arritur koalicion me PDK-në e Hashim Thaçit, ndërsa pritet të udhëheqë qeverinë e ardhshme të Kosovës.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply