Ja si duken femrat e famshme nga afër

Nuk do të besoni se si duken bukuroshet e fashme nga afër. Nëse i shihni fotografitë që janë fokusuar në fytyrat e tyre, atëherë do të vëreni disa karakteristika interesante që i “zbukurojnë” ato, siç janë: mustaqet e vogla, makijazhi amator, aknet…

Fundja, edhe ato janë qenie njerëzore, prandaj – të dashura femra, relaksohuni, dhe binduni se asgjë nuk është e përkryer në këtë botë. Vlerësojeni vetë nga kjo fotogaleri e përgatitur nga ueb-faqja e specializuar për pamjet nga afër të yjeve “celebrityclose-up”.

Lana Del Rey

fytyra VIP1

Pronare e këtyre mustaqeve “simpatike” është këngëtarja Laa Del Rey.

Kris Jenner

fytyra VIP2

Nëna e klanit të famshëm të Kardashianëve, sikur po e tepron “pak” me grim.

Mariah Carey

fytyra VIP3

Edhe Mariah duket se ka lakmuar në mustaqet e kolegës së saj Lana.

Mbretëresha Elizabetë

fytyra VIP4

Epo, vitet e kanë bërë të veten…

Ariana Grande

fytyra VIP5

Ariana duket se nuk është kliente e rregullt e grimerëve.

Kim Kardashian

fytyra VIP6

Epo tash mund të kuptojmë se çfarë kishte dashur të thoshte starleta më seksipile në botë, Kim Kardashian, kur kishte deklaruar se grimerët janë përgjegjës për tenin e saj të bukur.

Kate Moss

fytyra VIP7

Jeta e shfrenuar dhe abuzimi me alkool dhe drogë kanë lënë gjurmë të pashlyeshme në fytyrën e ish-manekinës së famshme.

Katy Perry

fytyra VIP8

Diçka sikur nuk shkon në fytyrën e Katyt.

Nicki Minaj

fytyra VIP9

Nicki duket sikur ka nevojë për një tretman të mirë të fytyrës.

Miley Cyrus

fytyra VIP10

Duket sikur jeta e shfrenuar, alkooli dhe drogat, kanë ndikuar në pamjen e kësaj këngëtareje të re.

Meg Ryan

fytyra VIP11

Operacionet e shumta plastike kanë bërë që fizionomia e aktorës së famshme të ndryshojë për të keq. /NGJYRA.COM/

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply