Ja si duket shtëpia e çiftit më të famshëm muzikor!

Beyonce dhe Jay Z kohë më parë janë bërë pronarë të një vile në Los Angeles – të cilën e kanë blerë për një shumë marramendëse prej 85 milionë dollarë.

Kjo rezidencë e tyre ka 15 banja, sallë fitnesi, një pishinë gjigante, verarinë… ndërsa e gjithë shtëpia ka 2.000 metra katrorë.

Sipas listës së Forbes-it, ata janë një prej çifteve më të pasura në botë, andaj dhe kanë vendosur të blejnë një shtëpi të tillë. /NGJYRA.COM/

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply