PD

Përzgjedhja e drejtuesve të shtabeve zgjedhore nga kreu demokrat Lulzim Basha për shumicën e zonave ka sjellë dhe pakënaqësitë e para. Të pakënaqurit e parë janë Enkelejd Alibeaj dhe Arben Imami.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply