Robin Krasniqi

Boksieri shqiptar, Haxhi (Robin) Krasniqi, ka mposhtur polakun Dariusz Sek për të mbrojtur titujt “WBA Continental” dhe “WBO International”. Ai fitoi pas 12 raundeve të zhvilluara pas vendimit unanim nga gjyqtarët.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply