Të famshmit të pashëm mbi 50-vjeç

Operacionet plastike, palestra, regjimi i ushqimit… dhe shumë gjëra të tjera, janë pjesë të pandashme të njerëzve të famshëm, të cilët me çdo kusht përpiqen që të ruajnë vitalitetin dhe pamjen e tyre rinore. Megjithatë jo të gjithëve iu shkon për dore kjo gjë.

Sidoqoftë, duke mos paragjykuar fare mënyrat si janë kujdesur për pamjen e tyre, në vijim ju sjellim 18 të famshëm të cilët ende konsiderohen HOT në botën e shoubiznesit – e që tashmë i kanë mbushur 50 vjet – disa prej të cilëve madje kanë shkelur në moshë të shtyer.

Të shohim në vijim se cilët janë ata. /NGJYRA.COM/

Katharina Harf Hosts DKMS' 5th Annual Gala: Linked Against Leukemia Honoring Rihanna & Michael Clinton At Cipriani Wall Street

David Bowie

Cloud Atlas - Gala Screening

Hugh Grant

Downtown Calvin Klein With The Cinema Society Host A Screening Of IFC Films' "Ain't Them Bodies Saints" - Arrivals

Richard Gere

29th Santa Barbara International Film Festival -  American Riviera Award to Robert Redford

Robert Redford

'The Monuments Men' Premiere - 64th Berlinale International Film Festival

George Clooney

2014 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Graydon Carter - Arrivals

Harrison Ford

Premiere Of DreamWorks Pictures' "Need For Speed" - Arrivals

Michael Keaton

CinemaCon 2014 - Warner Bros. Pictures Invites You To "The Big Picture," An Exclusive Presentation Highlighting The Summer Of 2014 And Beyond

Clint Eastwood

Premiere Of Warner Bros. Pictures And IMAX Entertainment's "Island Of Lemurs: Madagascar" - Red Carpet

Morgan Freeman

"A Raisin In The Sun" Broadway Opening Night - After Party

Denzel Washington

"Third Person" Premiere - 2014 Tribeca Film Festival

Sting

USC Shoah Foundation's 20th Anniversary Gala - Reception

Samuel L. Jackson

USC Shoah Foundation's 20th Anniversary Gala - Show

Bruce Springsteen

Vulture Festival Opening Night Party

Dylan McDermott

EIF Revlon Run/Walk

Bruce Willis

National Gallery Of Victoria - Italian Masterpieces Opening Night - Arrivals

Pierce Brosnan

TFF Cloud Atlas 2 090912

Tom Hanks

Robert_De_Niro_19

Robert De Niro

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply