Xhemajli-Shaqiri

Përfaqësuesja e Zvicrës ka regjistruar fitore prej 3-0 në ndeshjen miqësore kundër Lihtenshtajnit.Shqiptarët edhe këtë herë ishin vendimtarë jo vetëm me lojën në fushë, por edhe me golat e shënuar – dy gola nga Blerim Xhemajli dhe një gol nga Xherdan Shaqiri.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply