Kukësi

Komisionii Dispinës në UEFA ka vendosur për ndeshjen e ndërprerëmes Kukësit dhe Legias së Varshavës. UEFA ka vendosur që Kukësi të humbë ndeshjen 3-0 në tavolinëdhe me 70 mijë euro gjobë dhe luajtjen me dyer të mbyllura të dy ndeshjeve të radhës në shtëpi.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply