Opozita

Partitë opozitare në Kosovë, Lëvizja Vetëvendosjes, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën, tash e tutje veprimet e tyre në Kuvend dhe jashtë tij, do ti bëjnë si opozitë e bashkuar. Këtë lajm opozita e ka bërë të ditur të mërkurën në një konferencë për media.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply