Peshëngritja

Pas Romela Begajt dhe Hysen Pulakut, edhe kampioni shqiptar i botës në peshëngritje, Daniel Godelli, ka rezultuar pozitiv në testin antidoping të bërë pas Botërorit të Kazakistanit, raporton TCH.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply