Brukseli

Përfaqësuesit e diplomacisë europiane pas negociatave të gjata të zhvilluar me kreun e PD-së Lulzim Basha dhe shefin e qeverisë Edi Rama arritën të bindin dy liderët e dy partive për të rikthyer në Kuvend deputetët e opozitës.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply