Policia

Policia e Kosovës arrestoi 9 persona, punonjës të Ministrisë së Shëndetësisë dhe mjekë, nën dyshimet për përfshirje në veprimtari kriminale. Operacioni është kryer në Prishtinë dhe Pejë ndërsa është intervistuar edhe ministri Ferid Agani.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply