Situata në Maqedoni

Të shtëna armësh dhe shpërthime të fuqishme janë regjistruar në Kumanovë të Maqedonisë.  Sipas të dhënave të para, në përleshjen mes policisë dhe një grupi të armatosur ka të vrarë dhe të plagosur, ndërsa është vërejtur edhe tym nga disa shtëpi.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply