15 interierët më të mahnitshëm të makinave

Shumica prej nesh një makinë të bukur e vlerësojmë nga pamja e saj e jashtme, respektivisht eksterieri i saj – por, dashamirët e vërtetë të veturave e njohin fare mirë peshën që ka dizajni I brendshëm i makinës, respektivisht interieri.

Krahas motorit dhe pjesëve superiore teknike e tekonologjike, makinat sportive, e sidomos ato luksoze, janë të pajisura me interier të shtrenjtë që ofron komoditet dhe dëshmon klasin e veturës.

Në vijim ju sjellim 15 interiere më të bukura të veturave, që janë përzgjedhur nga njohësit e kësaj fushe dhe të automobilizmit. /NGJYRA.COM/

15 – Brabus Mercedes-Benz SLR McLaren Roadster

15 – Brabus Mercedes-Benz

14 – Lexus LS430

14 – Lexus LS430

13 – Lamborghini Egoista

13 - Lamborghini Egoista

12 – Bentley Continental GT Speed

12 - Bentley Continental GT Speed

11 – Smart Forstars Electric Sports Utility Coupe

11 - Smart Forstars

10 – Pagani Zonda

10 - Pagani Zonda

9 – Ferrari 612 Scaglietti

9 - Ferrari 612 Scaglietti

8 – Spyker B6 Venator Concept

8 - Spyker B6 Venator Concept

7 – Ferrari 599 GTB

7 - Ferrari 599 GTB

6 – Lamborghini Gallardo LP560-4

6 - Lamborghini Gallardo LP560-4

5 – Ferrari FF

5 - Ferrari FF

4 – Lamborghini Murcielago LP670-4

4 - Lamborghini Murcielago LP670-4

3 – Porsche Panamera GTS

3 - Porsche Panamera GTS

2 – Concept Acura NSX

2 - Concept Acura NSX

1 – BMW Pininfarina Gran Lusso Coupé

1 - BMW Pininfarina Gran Lusso Coupé

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply