16 fotografi të rikrijuara të VIP-ave

Liam Martin nga Zelanda e Re është një djalosh që është bërë i famshëm në botë duke parodizuar, në fakt rikrijuar pamjet e yjeve të famshme të shoubiznesit .

Përmes grimit dhe veshjeve të zakonshme, Liam transformohet në yjet e famshme, ndërsa më pastaj fotografitë e tij, bashkë me ato origjinale të VIP-ave, i poston në internet.

Në këtë mënyrë, ai ka arritur të krijojë një armatë ndjekësish në internet, të cilët argëtohen me transformimet që ai bën.

Në vijim ju sjellim 16 fotografi të përzgjedhura të transformimit të Liamit në “VIP” të cilat janë gallatë fare. /NGJYRA.COM/

16 – Kylie dhe Kendall Jenner

Liam Martin 0016

15 – Cara Delevingne

Liam Martin 0015

14 – Lana del Rey

Liam Martin 0014

13 – Elizabeth Banks në rolin Effie Trinket

Liam Martin 0013

12 – Nicki Minaj

Liam Martin 0012

11 – Rihanna

Liam Martin 0011

10 – Justin Bieber

Liam Martin 0010

9 – Selena Gomez

Liam Martin 0009

8 – Iggy Azalea

Liam Martin 0008

7 – Nicki Minaj

Liam Martin 0007

6 – Ariana Grande

Liam Martin 0006

5 – Katy Perry

Liam Martin 0005

4 – Nicki Minaj

Liam Martin 0004

3 – Taylor Swift

Liam Martin 0003

2 – Angelina Jolie në rolin Maleficent

Liam Martin 0002

1 – Miley Cyrus

Liam Martin 0001

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply