Armando Prenga

Deputeti i Partisë Socialiste, Armando Prenga është arrestuar nga Policia e Shtetit, si i përfshirë në ngjarjen e rëndë që ndodhi pranë Komisariatit të Policisë së Laçit, ku të paktën gjashtë persona mbetën të plagosur dhe u dërguan në spitalin e Traumës në Tiranë.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply