Droga në Kosovë

Prej fillimit të këtij viti deri më tash, në Kosovë janë konfiskuar rreth 719 kilogramë substancë narkotike e llojit marihuanë dhe 21 kilogram kokainë dhe lloje të tjera, ka bërë të ditur Policia.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply