Eduard Kukan

Pas 5 muajve të bojkotit të opozitës, dita e sotme pritet të sjellë edhe zgjidhjen e ngërçit mes opozitës dhe mazhorancës në Shqipëri, me vizitën e eurodeputetit Eduard Kukan. Eurodeputeti Kukan u zgjodh nga opozita si zgjidhja e vetme.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply