Elbasani & Tirana

Komisioni i Disiplinës në FSHF-s u është përgjigjur ashpër incidenteve në stadiumin “Elbasan Arena” duke dënuar dy ekipet, Elbasanin dhe Tiranën me nga 6 ndeshje pa tifozë dhe 200 mijë lekë gjobë për dhunën e shkaktuar të dielën në ndeshjen mes tyre.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply