Femrat e Hollywood-it me gjoks të bëshëm

Ato janë të bërë të famshme falë roleve që kanë luajtur, falë ndonjë video-xhirimi intim, falë ndonjë budallallëku që kanë bërë në jetë… por duhet pranuar dhe për shkak të gjoksit të bëshem që ua ka falë nëna natyrë – apo dhe kirurgjia estetike.

Kush më shumë e kush më pak, këto “starleta” nuk përtojnë që këtë armë të fuqishme që e posedojnë të ekspozojnë në publik – për të qenë kështu përherë në fokus të interesimit të mediave, respektivisht të foto-aparateve dhe kamerave.

Në vijim ju prezantojmë 28 femrat e famshme që kanë gjoksin më të bëshëm në Hollywood – duke filluar nga ato me madhësi “normale”, “super-normale” deri të ato me madhësi “abnormale”… – ndërkaq, juve ju mbetet të përcaktoheni se cila meriton notën më të lartë. /NGJYRA.COM/

2014 MTV Video Music Awards - Arrivals

Katy Perry

57th GRAMMY Awards - Arrivals

Beyonce Knowles

2nd Annual unite4:humanity Presented By ALCATEL ONETOUCH - Arrivals

Halle Berry

Gjoks4 Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Gjoks5 Heidi Klum

Heidi Klum

Gjoks6 Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

ELLE's 20th Annual Women In Hollywood Celebration - Arrivals

Naya Rivera

72nd Annual Golden Globe Awards - Arrivals

Salma Hayek

Lifetime And Sony Pictures Television Red Carpet Launch Party For "The Client List"

Jennifer Love Hewitt

Gjoks10 Kim Kardashian

Kim Kardashian

Jenni "JWOWW" Farley Hosts At Pure Nightclub

Jenni “JWOWW” Farley

Gjoks12 Katie Price

Katie Price

Gjoks13 Aubrey ODay

Aubrey O’Day

the world Premiere of 'The Street'

Jennifer Connelly

Intouch Weekly's "ICONS & IDOLS Party" - Arrivals

Farrah Abraham

Breakthrough Prize Awards Ceremony Hosted By Seth MacFarlane

Christina Aguilera

Gjoks17 Jessica Simpson

Jessica Simpson

Gjoks18 Kate Upton

Kate Upton

The 56th Annual GRAMMY Awards - Pre-GRAMMY Gala And Salute To Industry Icons Honoring  Lucian Grainge - Arrivals

Shannon Elizabeth

BAFTA Video Games Awards

Gemma Atkinson

gjoks21 Kelly Brook

Kelly Brook

CBS, The CW, Showtime & CBS Television Distribution's 2014 TCA Summer Press Tour Party - Arrivals

Kat Dennings

The 2nd Annual PALEYfest New York Presents: "LAW & ORDER: SVU"

Coco Austin

Gjoks24 Courtney Stodden

Courtney Stodden

Heidi Montag Hosts Spencer Pratt's 30th Birthday Celebration At Crazy Horse III

Heidi Montag

Gjoks26 Kendra Wilkinson

Kendra Wilkinson

Gjoks27 Sofia Vergara

Sofia Vergara

Gjoks28 Jenna Jameson

Jenna Jameson

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply