Flamuri në FIFA

Gjatë takimit të kreut të FFK-së, Fadil Vokrrit, dhe ministrit të Sportit, Memli Krasniqi, me presidentin e FIFA-së, Sepp Blatter, në selinë e shtëpisë së futbollit botëror në Zurich ka qenë i vendosur edhe flamuri i Republikës së Kosovës.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply