Greqia

Athina ka ne plan njohjen e pavaresisë së Kosovës, shkruan e përditshmja greke “Kathimerini”.Sipas gazetës,kjo mund të ketë shërbyer edhe si shkak për përplasjet e fundit diplomatike mes Greqisë dhe Serbisë.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply