Juventus & Barcelona

Juventusi dhe Barcelona janë dy skuadrat e kualifikuara mbrëmjen e së mërkurës në Champions League, duke plotësuar 8 ekipet çerekfinaliste të këtij kompeticioni.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply