Lulzim Basha

I ftuar në një emision televiziv, lideri i demokratëve, Lulzim Basha, ai është pyetur nëse për të, raporti i OSBE-së që flet për politikanë të korruptuar dhe të përfshirë në krim, është i vërtetë.Basha tha se raporti është i vërtetë për Ramën, por jo për Berishën.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply