Maqedonia

Policia e Kosovës ka hedhur poshtë pretendimet e MPB të Maqedonisë, se persona të armatosur nga Kosova kanë hyrë në këtë shtet, dhe kanë sulmuar stacionin policor kufitar Goshincë, në Maqedoni.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply