Milan Bandic

Kryebashkiaku i Zagrebit, Milan Bandic, raportohet se është arrestuar për korrupsion. Mediat raportojnë se Bandic dyshohet se ka shpërdorur pozitën zyrtare dhe bashkë me të janë arrestuar edhe dhjetëra zyrtarë të tjerë.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply