Në prag të martesës, ju sjellim në kujtesë ish-të dashurat e Clooney-t

Martesa e George Clooneyt në Venecia pritet të ndodhë për pak orë, ndërsa ne ju sjellim një rekapitullim të jetës së tij të dashurisë.

Në rast se keni jetuar në ndonjë ‘shpellë’ këtyre muajve, ju tregojmë se George Clooney do të lidhë kurorë me Amal Alamuddin këtë fundjavë.

Amal së shpejti do të bëhet zonja Clooney, në një ceremoni martesore të mbushur me yje.

Kjo edhe do të jetë pa dyshim dasma e vitit në mesin e të famshmëve (natyrisht, pas asaj në mes të Bradit dhe Angelinës).

George gjithmonë për krah ka pasur ndonjë të dashur bukuroshe, e përjashtim nuk bën as Amal.

Prandaj, në këtë ditë “historike”, t’i kthehemi shkurtimisht ish të dashurave më të famshme të Clooneyt. /© NGJYRA.COM/  

ACTOR, GEORGE CLOONEY WITH GIRLFRIEND, CELINE BALITRAN, ARRIVING

Celine Balitran

Oscar's after party

Krista Allen

clooney3

Lisa Snowden

clooney4

Elisabetta Canalis

clooney5

Stacy Keibler

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply