Patriots

New England Patriots kanë çuar në shtëpi trofeun e tyre të katërt të Super Bowl dhe të parin pas 10 vitesh.Skuadra nga New England mposhti në një nga duelet sportive më spektakolare të planetit finalistët e tjerë, Seattle Seahawks me rezultatin 28-24.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply