Policia e Kosovës

Mbi 750 kilogramë drogë është kapur nga Policia e Kosovës përgjatë vitit 2014. 722 kg e 839 gr marihuanë, 9 kg e 300.44 gr heroinë, 21 kg e 104 gr kokainë, 6 930 bimë kanabis sativa si dhe 5 kg e 955gr droga të tjera, raporton GT.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply