Siguria në Shqipëri

Vrasja e dy turistëve çekë në Dukagjin të Shqipërisë, Michael Svatos, 27 vjeç dhe Anna Kosinova, 35, ka prekur zemrat e shumë qytetarëve. Nga hetimet deritanishme mësohet se dy turistët janë vrarë me plumba pas koke.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply