Yjet ‘hot’ që u bënë të famshme në moshën e adoleshencës

Të kesh apo të mos kesh talent – kjo nuk është çështja ditëve të sotme. Fama arrihet në mënyra të ndryshme.

Dikur depërtimi në skenë ka qenë shumë i vështirë, pasi që edhe kërkesat kanë qenë më të rrepta nga sot. E sot, krejt çfarë duhet të bësh (nëse je femër aspirante për famë) është të zhvishesh apo të bësh ndonjë skandal në skenë. Kuptohet, kjo nuk vlen për të gjitha!

Në vijim ju sjellim një listë të femrave më “hot” që famën e kanë arritur në moshë shumë të re.

teen miley

1. Miley Cyrus, nga aktorja e dashur për fëmijë e filmave të Disneyt, është shndërruar në një prej këngëtareve më kontroverse

teen miranda

2. Miranda Cosgrove (22-vjeçe) ka zënë vend në Librin e Rekordeve Guinness 2012 si aktorja e re më e paguar

teen demi

3. Demi Lovato është vetëm 22 vjeçe dhe karriera e saj ka hasur në shumë telashe

teen chloe

4. Chloe Moretz sivjet ka mbushur 18 vjeç ndërsa konsiderohet si diva e adoleshentëve

teen victoria

5. Victoria Justice, vetëm 22 vjeçe, me fytyrë engjëllore, por me një zë magjik.

teen selena

6. Të mos e harrojmë edhe Selena Gomezin, këngëtaren shumë të dashur për adoleshentë në mbarë botën. /NGJYRA.COM/

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply