7 çiftet që ndahen e pajtohen vazhdimisht

Me një stil jetese shumë të ngarkuar dhe të ekspozuar tej mase para publikut, për një të famshëm po bëhet gjithnjë e më e vështirë që të mbajë një lidhje të qëndrueshme.

Fama dhe profilet e larta të personave të famshëm janë kafshata të mëdha për t’u kapërdirë për dikë, kështu që gjërat edhe mund të komplikohen kur në mesin e një çifti hyn një person i tretë.

Prandaj, ne ju kemi sjellë një listë prej shtatë çifteve holivudiane që herë ndahen e herë pajtohen, varësisht nga disponimi – meqenëse, ende nuk i kanë sqaruar punët me ndjenjat e tyre!

cift selena

1. Selena Gomez dhe Justin Bieber

cift katy

2. Katy Perry dhe John Mayer

cift justin

3. Justin Timberlake dhe Jessica Biel

cift jennifer

4. Jennifer Lawrence dhe Nicholas Hoult

cift megan

5. Megan Fox dhe Brian Austin Green

cift rihanna

6. Rihanna dhe Chris Brown

cift hayden

7. Hayden Christensen dhe Rachel Bilson

 

/ © NGJYRA.COM /

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply