B. Netanyahu

Kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu, i ka kërkuar falje minoritetit arab në Izrael për komentet e tij gjatë zgjedhjeve të javës së kaluar.Kritika në adresë të Netanyahut ka pasur në Izrael dhe në SHBA.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply