Daniel Godelli

Daniel Godelli u shpall kampion bote në peshëngritje në peshën 77 kg, në Kazakistan, duke u bërë dhe peshëngritësi i parë shqiptar që arrin të marrë medalje ari në dygarësh në një garë të tillë në sportin e peshëngritjes.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply