Dhuna në sport

Tifozët mitrovicas, Torcida, kanë hyrë të dielën dhunshëm në fushën ku po zhvillohej derbi mes Trepçës dhe Prishtinës, duke sulmuar tifozët mysafirë Plisat. Ndeshja u ndërpre pranë rezultatit të barabartë 0-0, ndërsa dy tifozë janë lënduar.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply