FSHF

Komisioni i Apelit e ka publikuar vendimin e tij për ndeshjen e ndërprerë mes Serbisë dhe Shqipërisë. Komisioni ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Disiplinës së UEFA-s duke i dhënë fitoren në tavolinë kombëtares serbe.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply