Isa Mustafa

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa sot me mëngjes i ka bërë dy postime në Facebook, duke e sulmuar AAK-në, Nismën e Vetëvendosjen. Në të dyja postimet ai ka folur për Trepçën dhe për protestën e djeshme.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply