Ja sa janë të gjatë të famshmit e Hollywoodit

I shohim në televizor, internet, revista, filma, reklama e kudo tjetër dhe sikur një magji e kamerës na bën që të gjithë të na duken të gjatë, të bukur apo ‘mbinjerëzor’. Siç dhe mund ta paramendoni bëhet fjalë për yjet e Hollywoodit – megjithatë, mashtrohemi keq.

Është e vështirë për t’u besuar se bukuroshi Bruno Mars është i gjatë vetëm 165 cm, por më zërin që ka a çon peshë gjatësia e tij? Natyrisht se jo.

Megjithatë, të mësojmë gjatësinë e disa prej meshkujve më të pëlqyer nga gjinia femërore – e që dominojnë skenën botërore të famës – por, duke mos paragjykuar zotësinë e tyre në asnjë fushë të veprimit. /NGJYRA.COM/

39th Annual People's Choice Awards - Portraits

Robert Downey Jr., 175 cm

2012 BET Awards - Roaming Inside And Backstage

Kanye, 172.5 cm

'Transformers: Age of Extinction' Berlin Premiere

Mark Wahlberg, 172.5 cm

Usher, 172.5 cm

Sylvester Stallone, 170 cm

Tom Cruise Visits "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon"

Tom Cruise, 170 cm

The Daily Show With Jon Stewart Presents Democalypse 2014: South By South MessJon Stewart, 167.5 cm

Midnight In Paris Photocall - 64th Annual Cannes Film Festival

Woody Allen, 165 cm

2013 MTV Video Music Awards - Press Room

Bruno Mars, 165 cm

2014 Tony Awards - Arrivals

Daniel Radcliffe, 165 cm

Roald Dahl's "Esio Trot" VIP Red Carpet Screening

Dustin Hoffman, 165 cm

71st Annual Golden Globe Awards - Arrivals

Michael J. Fox, 162.5 cm

TENNIS-FRA-OPEN-MEN-PEOPLE

Prince, 157.5 cm

"The Lorax" - UK PremiereDanny Devito, 152.5 cm 

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply