Je suis “Charlie”

Mijëra njerëz janë mbledhur në qytetet kryesore evropiane, nga Parisi në Bruksel në një manifestim solidarizues për sulmin terrorist në redaksinë e Charlie Hebdonë Paris.12 njerëz, përfshirë katër gazetarë dhe dy policë, janë vrarë nga një sulm në selinë e revistës satirike.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply