Lulzim Basha

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, u ka kërkuar ndjesë anëtarëve të kësaj force politike për humbjen në zgjedhjet e fundit duke thënë se ajo erdhi kryesisht për shkak të krizës ekonomike globale dhe mungesës së dialogut me qytetarin.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply