Michael Platini

Presidenti i UEFA-s, Michael Platini, paralajmëron se do të ketë sanksione për Serbinë dhe Shqipërinë, pas incidenteve që sollën ndërprerjen dhe anulimin e ndeshjes së të martës në Beograd.

Artikuj që mund t\'iu interesojnë

Leave a Reply